VONRESORT Elite

9.0

bir VONRESORT Hotels tesisidir.

Antalya/Side/Çolaklı

Ultra Herşey Dahil

Tesisin açılış kapanış tarihi:1 Nisan - 31 Ekim
18 taksitle tatil!
Tatilinizi erken rezervasyon indirimlerini kaçırmadan alın; %25'ini şimdi, kalanını tatiline 3 gün kala ödeyin! Kampanyadan yararlanmak için 7 Şubat'a kadar %50’ye varan indirimlerle rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Erken Al, Geç Öde!

Tatilinizi erken rezervasyon indirimlerini kaçırmadan alın; %25'ini şimdi, kalanını tatiline 3 gün kala ödeyin! Kampanyadan yararlanmak için 7 Şubat'a kadar %50’ye varan indirimlerle rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Detaylar

VONRESORT Elite Hakkında

Antalya, Side, Çolaklı'da en keyifli konaklama için VONRESORT Elite.

Ultra herşey dahil hizmet seçeneği ile misafirlerine sabah, öğle ve akşam yemeklerini açık büfe sunan VONRESORT Elite, ara öğün ve içecek konusunda da gün boyu en iyi hizmeti vermektedir. Side’nin merkezine 12 km uzaklıkta olan tesis, Belek'e 20 km, Antalya Havaalanı'na ise 55 km uzaklıktadır.

VONRESORT Elite hamam, sauna, spor salonu, masaj, özel plaj, su parkı, açık havuz, kapalı havuz,� odalarda wi-fi, bilardo, masa tenisi, rüzgar sörfü, dart ve bowling seçenekleri ile sizi konuk edecektir.

19:00 - 21:30:Longhorn A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Vogatore A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kekik A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kaiseki Restoran
19:00 - 21:30:Beluga Fish A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kaftan Kebap A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Radika A la Carte Restoran

* Haftada 1 defa A la Carte restoranlar kapalıdır.
* A la Carte Restoranlar ücretli ve ön rezervasyonludur.
* A la Carte restoranlar 0-12 yaş çocuk misafirler için ücretsizdir.
* Vogatore, Radika ve Kekik restoran VONRESORT Golden Beach bünyesindedir.

Oda süslemesi
İkinci gün misafirin isteğine göre odaya kahvaltı
Müsaitliğe bağlı up-grade

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Çocuklar için voxykids club, oyun alanı, çocuk büfesi mevcuttur.� Ayrıca gün boyu uzman eğitmen animatörler eşliğinde animasyonlar sürmektedir.

Masaj ve vücut bakımı,Türk hamamı, sauna, hizmetleri mevcuttur.

*Tıbbi yardım ve doktor hizmetleri ücretlidir.
*SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ekstra ücretlidir.

Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

07:00 - 10:00:Kahvaltı
10:00 - 11:00:Geç Kahvaltı
12:00 - 15:45:Sofra Gözleme House
12:00 - 16:00:Aquapark Snack
12:30 - 16:00:Snack (Cydonia Food Corner)
12:30 - 14:00:Öğle Yemeği
14:30 - 18:00:Pastane
19:00 - 21:00:Akşam Yemeği
00:00 - 07:00:L'atelier Du Chef

19:00 - 21:30:Longhorn A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Vogatore A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kekik A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kaiseki Restoran
19:00 - 21:30:Beluga Fish A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Kaftan Kebap A la Carte Restoran
19:00 - 21:30:Radika A la Carte Restoran

* Haftada 1 defa A la Carte restoranlar kapalıdır.
* A la Carte Restoranlar ücretli ve ön rezervasyonludur.
* A la Carte restoranlar 0-12 yaş çocuk misafirler için ücretsizdir.
* Vogatore, Radika ve Kekik restoran VONRESORT Golden Beach bünyesindedir.

Barlar
10:00 - 00:00:Howlite Lobby Bar
10:00 - 00:00:Blue Bar
10:00 - 00:00:Tamarix Beach Bar
10:00 - 17:00:Aquapark Pool Bar
10:00 - 00:00:Aquarids Pool Bar
19:00 - 23:00:Irish Pub
23:30 - 02:00:Jasper Disco

* Taurids Lobby Bar 24 saat hizmet vermektedir.
* Oda servisi için 00:00-08:00 saatleri arasında ücretli olarak hizmet verilir.

Alkolsüz Ultra Her Şey Dahil

Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.
Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

Disko, � akşam şovları, canlı müzik ve animasyon hizmetleri bulunmaktadır.
Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Denize sıfır konumdaki tesisin özel plajı ve 1800 m2 alanda hizmet veren iskelesi bulunmaktadır. İskelede; 1 adet bar, haftanın belli günlerinde hizmet veren parti alanı, 10 adet pavilion'u ve 240 m2 alanda hizmet veren spa bölümü mevcuttur. Plajda şemsiye, şezlong, minder, havlu kullanımı ücretsizdir.
Giriş ve Çıkış İşlemleri Esnasında Alınan Önlemler;
· Resepsiyon görevlileri tarafından misafirlerin ateş ölçümleri yapılarak, ölçümlerde olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak gerekenler yapılacaktır.
· Valizler ve diğer eşyalar bu konuda gereken eğitimleri almış olan tesis çalışanları tarafından dezenfekte edilerek tesise alınacak ve misafirlerin odalarına güvenli şekilde götürülecektir.
· Ön büro departmanında çalışanlar, uygulanmakta olan önlem ve tedbirleri genel olarak misafirlere bildirecek ve konu ile ilgili olarak yaptırılan el broşürlerini misafirlere sunacaktır.
· Resepsiyon bölgesinde el dezenfektanı bulundurulacaktır.
· Giriş ve çıkış işlemleri için yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.
· Kapı kartları, havlu kartları vb. eşyalar, misafirler otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş olarak korumalı kılıflarında misafirlere güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için misafirlere verilen kalemler dezenfekte edilerek hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
· Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makineleri kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
· Giriş ve çıkış sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

Odalar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
· Tüm misafir odalarında tesisin amacı misafirlerin hijyenik ve tertemiz bir mekânda konaklamalarını sağlamaktır. Bu sebeple çıkış yapılan odalar; tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra en az 12 saat boş bırakılıp, havalandırılmış ve ozon ile dezenfekte edilmiş olarak bir sonraki misafirlerin kullanımına sunulmaktadır.
· Otel içerisinde alınan önlemler ile ilgili bilgilendirmeler, otel kuralları ve diğer tüm bilgilere info kanalından da ulaşabilirsiniz.
· Oda temizliğinde çalışan housekeeping personelleri koruyucu maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadır.
· Her odanın temizliği sonrasında eller yıkanır maske ve eldiven değiştirilir.
· Oda temizliğinde kullanılan temizlik bezleri kullanım talimatında belirtilen renk koduna göre (toz, cam, lavabo, batarya vb.) ayrı kullanılmakta ve ayrıştırılarak temizliği ve dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
· Oda temizliklerinde Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılmakta ve eller ile sürekli dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmektedir. Kapı kolları, kumandalar, bataryalar, telefon ahizesi, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, minibarlar ve minibar malzemelerin temizlikleri ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
· Tüm tekstil ürünleri minimum 70 maksimum 90 ®C derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır ve buhar ile 170 ®C ısıda ütülenmektedir.
· Misafirlerin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine konulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Odalar temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve ozon ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.

Genel Mekanlarda Uygulanan Hijyen Kuralları;
· Tesislerde temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Eczacıbaşı firması ile çalışılmaktadır.
· Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, sürekli dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğinden sonra dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Genel mekân temizliğinden sorumlu çalışanlar, bu işlemlerini maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
· Tüm genel mekânlarda, restoran girişlerinde, barlarda, mini kulüp alanında, sahne alanlarında, tuvaletlerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon üniteleri bulunmakta ve bunların takibi düzenli olarak yapılmaktadır.
· Temizlik planları tekrar gözden geçirilerek detaylandırılmış olup tüm kayıtlar düzenli olarak tutulup denetlenmektedir.
· Asansörlerin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır.
· Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekânlardaki oturma düzenleri güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
· Kapalı havuz, açık havuz ve plajlarıdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeniden düzenlenmiştir.
· Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve malzemeleri için günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
· Tesis genelinde kontamine maske ve eldiven atıkları için özel çöp kovaları konumlandırılmıştır.
Misafir İlişkileri Uygulamaları;
· Misafir şikayetleri dikkatle takip edilecek şüpheli durumlarda misafir doktora yönlendirilecek ve otel yönetimi bilgilendirilecektir.
· Misafir ilişkileri personellerinin misafir ile sosyal mesafeyi maksimum düzeyde koruması ve gerekirse misafirin belirlemiş olduğu yer ve zamanda görüşülmesi sağlanmıştır.
· Misafir ilişkileri karşılama desklerinde sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır.

Yiyecek İçecek Alanlarında Alınan Önlemler;
· Yiyecek ve içecek hizmet alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri en üst seviyeye çıkarılmıştır.
· Çalışanlar, yiyecek ve içecek hizmeti verilen bölümlerde misafirlere yardımcı olacaktır.
· Yemek saatleri uzatılarak restoranlarda kalabalığın oluşmaması sağlanacaktır.
· Açık büfelerde daha hijyenik, güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak çalışmalara devam edilecektir. Çalışanlar misafirlere büfelerde sürekli yardımcı olacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
· Tüm yiyecek ve içecek bölümlerinin girişlerine el dezenfeksiyon istasyonları oluşturuldu. Girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan çalışanlar bulunmaktadır.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarında masa, sandalye ve oturum alanları güvenli mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
· Masalar, sandalyeler her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarında masa örtüsü ve bez peçete gibi temizliği riskli malzemeler kullanılmayacaktır. Masalarda tuz, biber, şeker vb. tek kullanımlık ürünler misafirlere sunulmaktadır.
· İçecek servisleri masalara servis olarak yapılacaktır.
· Büfe sunumlarında tatlı, salata, ürünleri meyve adet sunum olarak servise sunulacaktır.
· Adet olarak hazırlanmayan diğer ürünler, personeller tarafından servis edilecektir.
· Yiyecek ve içecek alanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgâh, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.

SPA, Fitness ve Spor Alanları İçin Alınan Önlemler;
· Sauna, hamam ve buhar odalarında kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
· SPA karşılama desklerinde otel yönetimi farklı yönde bilgilendirme yapmadığı sürece maske ve eldiven kullanılacaktır.
· Hamam, sauna, masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis verilecektir.
· Bu alanda çalışan tüm personel, her uygulama öncesi ve sonrasında kişisel temizliğine ve kişisel koruyucularının kullanımı ile birlikte kuru mekanlarda maske ile çalışacaklardır.
· Fitness salonundaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar, WC’ler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Çocuk Kulübü ve Çocuk Oyun Alanları İçin Alınan Önlemler;
· Mini kulüp görevli personelleri gelen her çocuğu gözlemleyecek, ailesine çocuğun sağlık durumu hakkında sorular soracak, hastalık şüphesi olan çocuklar içeriye alınmadan önce yöneticisini bilgilendirecektir.
· Mini kulüp alanında oturma alanları güvenli fiziki mesafe gözetilerek düzenlenmektedir.
· Mini kulüp personelleri maske eldiven takacaklardır.
· Mini kulüp oyun alanları ozon ile dezenfekte edilmektedir.
· Mini kulüp temizlikleri, dezenfeksiyonları titizlikle ve sıklıkla yapılmaya devam edecektir.
· Çocuklarla ilgilenen mini kulüp çalışanlarına konu hakkında eğitimler ve bilgilendirilmeler yapılmış olup konusunda uzman kişiler burada görev almaktadır.
· Mini kulüp alanında bulunan pelüş oyuncaklar ve temizliği etkin yapılamayan top oyuncaklar gibi oyuncaklar kaldırılmıştır.

Eğlence Aktiviteleri İçin Alınan Önlemler;
· Tesiste; spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft şekilde devam edilecektir.
· Grup aktiviteleri mümkün olduğunca dış alanlarda küçük gruplar halinde yapılacaktır.
· Yoga, jimnastik gibi aktiviteler açık alanda en az 1,5 m mesafe korunarak yapılacaktır.
· Tüm alet ve ekipmanların temizlikleri ve dezenfeksiyonları düzenli olarak yapılacaktır.
Teknik Servis Hizmetleri;
· Su sisteminde temizlik, dezenfeksiyon ve su sıcaklıkları konusunda yapılan çalışmalar devam etmektedir.
· Havuzların dezenfeksiyon ve PH oranları sürekli kontrol altında tutulmaya devam etmektedir.
· Yüzme havuzlarındaki klor değeri açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzda 1-1,5 ppm yasal sınırındadır. Açık havuzlarda 2 ppm seviyesinde tutulmaya tüm havuzların sıcaklık, PH, klor değerleri günde 3 kez görevlendirilmiş personel tarafından ölçülerek ve misafirin görebileceği alanlara yazılmaya devam edilecektir.
· Tüm havuz girişlerinde hijyen paspasları bulundurulacak ve havuz yüzme kurallarına uyulması sağlanacaktır.
· Çocuk havuzu belirlenen periyotlarda boşaltılıp, temizlenip dezenfekte edilecektir.
· Klimaların filtreleri düzenli olarak temizlenmektedir.

Çalışanlar İçin Alınan Önlemler;
· Çalışanların işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları servis araçları her servis öncesi ve sonrasında temizlenip havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
· Çalışanlar transferleri sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar ve transfer araçlarının kapasiteleri %50 oranında kullanıldığından güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
· Çalışanlar işbaşı yapmadan önce genel sağlık taramasından geçirilmekte ve her vardiyada temassız ateş ölçer ile ateş ölçümleri yapılmaktadır. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personel işbaşı yaptırılmamaktadır.
· Tesis çalışanları üniformalarını sık sık değiştirmektedirler. Üniformalar uygun sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedir.
· Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
· Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur.
· Tüm tesis çalışanlarına kişisel hijyen ve genel hijyen kurallarına uygun çalışması konusunda eğitimler verilmekte ve sürekli kontroller yapılmaktadır.
· Tüm çalışanlar gerek görülmesi durumunda önlük (gerek görülmesi durumunda), maske ve tek kullanımlık eldiven ile çalışmaktadır.
· Tesiste işyeri hekimi görev yapmaktadır.
· Personel yemekhanesinde, soyunma odalarında ve personel lojmanlarında gerekli güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak önlemler alınmış ve bu alanların temizlik planları detaylandırılmıştır.
 • Hava Alanına Uzaklığı55 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı12 kmSide Şehir Merkezi
 • Kurulu Alan20000 M2
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

180 Oda

Otel Özellikleri

 • Alışveriş Merkezi *
 • Araç Kiralama *
 • Butik *
 • Market *
 • Toplantı Salonu *
 • Disco
 • Kuyumcu *
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Şemsiye
 • İskele
 • Aquapark
 • Kaydırak13 Adet

Aktiviteler

 • Animasyon
 • Basketbol
 • Beach Voley
 • Bilardo *
 • Bisiklet *
 • Bowling *
 • Canlı Müzik
 • Dalgıçlık Okulu *
 • Su Kayağı *
 • Jet Ski *
 • Kano *
 • Katamaran *Sertifikalı
 • Masa Tenisi
 • Parasailing *
 • Rüzgar Sörfü *Sertifikalı
 • Voleybol
 • Atari Oyunları *
 • Wireless İnternetLobi ve odalar

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Büfesi
 • Çocuk Oyun Alanı
Tesisin Açılış Tarihi:1 NisanTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

58 yorum sonucu ortalama 8,95 puan almıştır.

9.0
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.9
Lokasyon
9.4
Personel
9.1
Aktiviteler
8.2
Yeme / İçme
8.8
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
8.9
Misafir Görüşleri

VONRESORT Elite misafir yorumları

58
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
19
Arkadaş
2
Çiftler
37
Tek Misafir
0
img-avatar
Fatih T.
Çiftler
İstanbul
Olumlu yorumlarherşey çok güzeldi.bir daha gitmeyi düşünüyoruz.
25-10-2021 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Ercan G.
Çiftler
Ankara
24-10-2021 tarihinde yorum yapıldı.
7.7puan
img-avatar
Nazan B.
Çiftler
İstanbul
Olumlu yorumlarTemizlik ve hijyen ve calısan personel güler yüzlü.
19-09-2021 tarihinde yorum yapıldı.
7.7puan
img-avatar
Gökalp Y.
Çiftler
Kırklareli
Olumlu yorumlarSorunsuz güzel bir tatildi memnundukOlumsuz yorumlar-
16-09-2021 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Ahmet K.
Çocuklu Aileler
14-09-2021 tarihinde yorum yapıldı.
8.9puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan