Elegant Brezilya Arjantin Turu Türk Havayolları İle 9 Gece (Gru-Eze)

Sao Paulo (1) & Rio De Janeiro (3) & Şeker Tepesi & Eski Şehir & Corcovado Tepesi Iguazu (2) & Şeytan Boğazı & Buenos Aires (3) & San İsidro & Tigre Delta

9 Gece - 10 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Yeni Havalimanı

Türk Havayolları İle
Vizesiz

TUR KODU:20702

4* Oteller
Oda + Kahvaltı
3.699,00 EUR130.205,00 TL
12.06.2024-21.06.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL SAO PAULO

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi ile Sao Paulo’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN

SAO PAULO RİO DE JANEİRO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, rehberimizin belirleyeceği saatte, yerel havayolları ile yapacağımız Rio De Janerio uçuşumuz için Sao Paulo havalimanına transfer. Uçağımız, Yem yeşil tepelerin, turkuaz mavisi okyanusun, bembeyaz kumsalların bir araya geldiği Rio de Janeiro’ya iniş yaparken şehrin nefes kesen manzarasını izleme şansı bulacaksınız. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel aracımızla Rio De Janeiro panoramik şehir turumuz için hareket. Neşeli insanların, renklere kucak açanların ve hareketli şarkıların hayat bulduğu Rio De Janeiro’da kolonyal tarzdaki binalar, ünlü Rio Karnavalı’ nın yapıldığı Sambadrom, Maracana Stadyumu, Metropolitan Katedrali turumuz sırasında panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Hilal şeklinde sahiliyle ünlü Copacabana’nın mozaik karoları boyunca yapacağımız yürüyüş sırasında, kilometrelerce beyaz kumlarla uzanan muhteşem sahillerini görebilme şansına sahip olacak ve kendinizi kendinizi bambaşka bir atmosferde gibi hissedeceksiniz. Turumuzun ardından Rio’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. GÜN

RİO DE JANEİRO SUGAL LOAF (ŞEKER TEPESİ)– ESKİ ŞEHİR– RİO DE JANEİRO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Rio De Janeiro şehrinin güzelliğini farklı bir perspektiften izlemek için efsanevi Şeker Tepesi (Sugar Loaf) turumuz için hareket ediyoruz. Tepe ismini, bölgeye ilk defa gelen Portekizli askerlerin tepenin şeklini şeker çuvalına benzetmelerinden alır. Muhteşem bir teleferik yolculuğu ile zemin seviyesi ile Sugarloaf arasındaki durak olan Urca Tepesine ulaşacağız. Burada vereceğimiz kısa molada muhteşem manzarayı fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Sugarloaf dağının zirvesine vardığınızda, Rio'nun büyüleyici güzelliğini farklı bir açıdan göreceksiniz. Uzaklara uzanan Copacabana plajını ve ufukta İki Kardeş Gávea dağlarının belli belirsiz hatlarını, ilginç ve samimi Kızıl Plajı, Guanabara Körfezi'nden Niterói'ye kadar ve daha yakınlarda Rio'nun Botafogo'sunu ve merkezi mahallelerini görebileceksiniz. Turumuzun ardından dağdan teleferikle indikten sonra, kolonyal mimarinin hala devam ettiği ve Candelária gibi birçok eski kilisenin hala kullanımda olduğu Eski Kent turumuz için hareket ediyoruz. Eski kentte yapacağımız turumuz sırasında, Otantik Rio'nun bir parçasını ve yüzlerce yıl öncesine uzanan Portekiz İmparatorluğu'nun tüccarlarının ve vatandaşlarıyla dolu olan sokaklarının koşuşturmacasını neredeyse hissedecek ve o döneme kısa bir yolculuk yapacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. GÜN

RİO DE JANEİRO CORCOVADO TEPESİ– KURTARICI İSA HEYKELİ– RİO DE JANEİRO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Corcovado tepesine, Dünya’nın yeni 7 harikasından biri olan Kurtarıcı İsa heykelini görmek için hareket ediyoruz. Bir tren ile Tijuca ormanı boyunca yapacağımız yolculuğumuz sonunda Dünya’nın 7 harikasından biri olan Kurtarıcı İsa Heykelinin bulunduğu Corcovado tepesine varıyoruz. Deniz seviyesinden 700 mt yükseklikteki Corcovado zirvesinde, 38 mt yüksekliğindeki dünya çapında görülen ikonik Kurtarıcı İsa heykelini göreceğiz. Ancak bu yerle ilgili nefes kesici tek şey bu değil. Heykele yakın olduğunuzda şehrin nefes kesici panoramik manzarası sizleri karşılıyor olacak. Tur bitiminde, Akşam Yemekli Samba Show turumuz için hareket. Yerel bir Restaurantta alacağımız akşam yemeği sonrasında, ülke ile özdeşleşmiş olan Samba Show dans gösterisini izlemeye gidiyoruz. Turumuzun ardından, otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. GÜN

RİO DE JANEİRO IGUAZU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, rehberimizin belirleyeceği saatte, yerel havayolları ile yapacağımız Iguazu uçuşumuz için Rio De Janerio havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından, Iguazu uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımızla, Iguazu’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. GÜN

IGUAZU (Brezilya Tarafı)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Kuş Parkı turumuz için hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat kadar yürüyerek gezilecek olan Latin Amerika’nın en büyük kuş parkında, yerel Brezilya kuşları da dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerine ait yüzlerce kuş türünü görebilmek mümkündür. Parkta kuşların yanı sıra Kelebek Bölgesi ve ayrıca kertenkele, kaplumbağa, boa yılanı ve anakonda gibi sürüngenler de bulunmaktadır. Doğal ve devasa kafeslerinde yaşayan kuş türlerine yakından tanıklık edeceğimiz turumuzun ardından, şelalenin Brezilya tarafında turumuza devam ediyoruz. Şelalenin kenarında sakin ve dinlendirici bir yürüyüş, şimdiye kadar gördüğünüz en muhteşem manzarayı sizler için sunacaktır. Sudan süzülen güneş ışığı, yüzlerce gökkuşağı yaratmanın büyüleyici etkisine sahiptir. Rehberimiz eşliğinde yürüyerek Iguazu Nehri Vadisi’ne doğru inerken 275 adet şelalenin akışını seyretme şansı bulacağız. Şelaleler gezisi sonrası bu doğa harikasına daha yakından tanıklık etmek için botlarla Macuco Safari turumuzu gerçekleştireceğiz. Dünyanın en muhteşem manzaraları eşliğinde macera dolu safarimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam misafirlerimizle beraber Akşam Yemekli Rafa Inn Show turumuz için hareket. Bölgenin yöresel lezzetlerinin tadına bakarken, Güney Amerika danslarının sergilendiği şovumuzu izliyoruz. Ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. GÜN

IGUAZU (Arjantin Tarafı) BUENOS AİRES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, şelalenin Arjantin tarafı ziyaretimizi gerçekleştirmek için hareket ediyoruz. Sınır geçiş işlemlerinin ardından varacağımız Arjantin tarafında, Brezilya tarafından farklı olarak şelalelerin altından bakma fırsatı sunan patikalardan yürüme şansı elde edeceğiz. Akan suyun gücünü yakından hissedebileceğiz ve muhteşem doğa güzelliklerinin keyfini çıkaracağız. Şelaleleri Arjantin tarafından gezmek sizlere tamamen farklı bir deneyim sunacaktır. Metal platformlar üzerinden yürüyerek Şeytan Boğazı’nın tam üzerine kadar gideceğiz. Şeytan Boğazı’na vardığımızda ise Brezilya tarafında izlediğimiz şelaleyi bu sefer tüm benliğimizle hissedebilme şansı elde edeceğiz. Tur bitiminde rehberimizin bildireceği saatte yerel havayolları ile yapacağımız Buenos Aires uçuşumuzu gerçekleştirmek için havalimanına transfer. Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımızla, Buenos Aires’teki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. GÜN

BUENOS AİRES AKŞAM YEMEKLİ TANGO SHOW – BUENOS AİRES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Güney Amerika'nın en Avrupalı ve kozmopolit şehri Buenos Aires panoramik şehir turumuz için hareket. Buenos Aires’in ruhuna tanıklık etmenizi sağlayacak gezimiz sırasında, şehrin simgesi olan El Obelisco’yu göreceğiz. De Mayo, San Martin, Alvear gibi önemli meydanları görecek ve Corrientes, 9 de Julio, De Mayo gibi caddeleri de keşfedeceğiz. La Boca ve San Telmo gibi tarihi bölgelerini ziyaret edip, daha lüks olan Palermo ve Recoleta’nın yanı sıra daha modern bir görünüme sahip olan Puerto Madero’yu da gezeceğiz. Lezama ve Tres de Febrero parkları, ticari ve finansal bölgeler, La Bonbonera futbol stadyumu, Plaza de Mayo’da Casa Rosada gezimiz sırasında panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında, otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Ardından, Akşam Yemekli Tango Show turumuz için hareket. Tangonun hala canlı olduğu Buenos Aires'teki en iyi dansçılar, şarkıcılar ve müzisyenler tarafından sahneye çıkarılan tangonun tadını çıkarmak için, tango gösterileri sunan yerel restoranlardan birini ziyaret edeceğiz. Lezzetli bir akşam yemeğinden sonra, duyulara hitap eden Tango'nun muhteşem bir sunumunu izleme şansı elde edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

9. GÜN

BUENOS AİRES SAN İSİDRO–TİGRE DELTA– BUENOS AİRES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Rio de la Plata'nın heybetli manzarasının keyfini çıkarmak için Tigre Deltası turumuz için hareket. Şehrin dışında, aristokrat ailelerin eskiden yazlık olarak sahip olduğu güzel konutların bulunduğu Avenida del Libertador'dan geçeceğiz. Ardından, sokaklarında bize geçmişlerini anlatan meyve ağaçlarını göreceğiniz Barrio de San Isidro'ya varıyor ve şehir merkezine 36 km uzaklıkta bulunan Tigre mahallesine geçiyoruz. Burada yapacağımız tekne turunda sadece ana nehirler arasında değil, bölgenin en çekici bölümünü oluşturan dar kanallardan da geçeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

10. GÜN

BUENOS AİRES İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Buenos Aires’in sokaklarını keşfe çıkabilir, alışveriş yapabilir veya bölgenin yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirler. Özel otobüsümüz ile Buenos Aires havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

11. GÜN

İSTANBUL

İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

TK015 IST   GRU    10.25    17.50
TK016 EZE   IST      23.50    22.30*  

İstanbul – Sao Paolo (GRU)  &  Buenos Aires (EZE) – İstanbul (IST) parkurunda Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Yerel Havayolları ile Sao Paolo – Rio De Janeiro ve  Iguazu – Buenos Aires arası ekonomi sınıfı uçak biletleri (15 Kg Bagaj Hakkı ile)
Havalimanı vergileri
Alan-otel-alan transferleri
4* Otellerde Sao Paulo’da 1 gece yarım pansiyon konaklama
4* Otellerde Rio De Janeiro’da 3 gece oda kahvaltı konaklama
4* Otellerde Iguazu’da 2 gece oda kahvaltı konaklama
4* Otellerde Buenos Aires’de 3 gece oda kahvaltı konaklama
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Rio De Janeiro panoramik Şehir Turu
Buenos Aires panoramik Şehir Turu
Şeker Tepesi Turu (teleferik ücretleri hariç)
Akşam Yemekli Samba Show
Iguazu Şelaleleri (Brezilya tarafı) Turu
Iguazu Şelaleleri (Arjantin tarafı) Turu
Rio De Janerio Eski Kent Turu
Corcovado Tepesi Turu
Akşam Yemekli Rafa Inn Show
Kuş Parkı Turu (giriş ücretleri hariç)
Macuco Safari 
Akşam Yemekli Tango Show
Tigre Delta Turu
San İsidro Turu
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat sağlık sigortası
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Turist şehir vergileri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Şeker Tepesi Teleferik + Kuş Parkı Giriş Ücretleri + Lokal Rehberler + Turist Şehir Vergileri + 
Kişi başı 245 Euro
***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Sao Paulo - 4* Panamby Guarulhos Hotel vb.
Rio De Janeiro - 4* Windsor Excelsior Hotel vb.
Iguazu - 4* Viale Cataratas Hotel vb.
Buenos Aires - 4* Pulitzer Hotel vb

Arjantin ve Brezilya’ya girişlerde Türk vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Fakat farklı ülke vatandaşı olan misafirlerimizin, kendi elçilikleri ile görüşerek konu ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Gezilecek Şehirler

Sao Paulo


Brezilya’nın sanayi şehri, Güney Amerika’nın en büyük şehri olan Sao Paulo genellikle kent genelindeki eğlence seçenekleri ile bilinir. Dünyanın en büyük dokuzuncu kenti olan Sao Paulo hakkında merak ettiğiniz her detayı siz de burada öğrenebilirsiniz. Sao Paulo gezilecek yerler ve Sao Paulo’da tadına bakmanız gereken en güzel lezzetleri hemen incelemelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Sao Paulo görülmesi gereken yerler
 • Ibirapuera Parkı
 • Sao Paulo Müzesi
 • Sao Paulo Tiyatrosu
 • Sala Sao Paulo

TADILMALI

Sao Paulo ne yenir
 • Kinoshita
 • Temakeria Paulista
 • Chourasco
 • Barbacoa

Rio De Janeiro


Brezilya'nın en büyük ikinci şehri ve başkenti olan Rio de Janeiro, turların uğradığı ilk yerdir. Gece hayatının renkliliği, farklı lezzetleri, en güzel tatları ve tabi ki en konforlu hizmet seçenekleri ile sizi bekleyen keyifli tur planlarını hemen hayata geçirebilirsiniz. Gezinomi Brezilya turları arasında yer alan Rio de Janeiro turları seçimlerinizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Rio De Janeiro görülmesi gereken yerler
 • Copacabana
 • Kesmeşeker Dağı
 • Kurtarıcı İsa Heykeli
 • Ipanema Plajı

TADILMALI

Rio De Janeiro ne yenir
 • Sebze yemekleri
 • Coxinha
 • Joelho
 • Peynir çeşitleri

Iguazu


Arjantin’in en güzel şehirlerinden olan Iguazu, eğlence seçenekleri ile gelen turistlere farklı seçenekler sunmaktadır. Iguazu gezilecek yerler listesi yapmalı, Iguazu’da ne yenir gibi detayları incelemelisiniz. Iguazu turları ile keyfini çıkaracağınız harika bir fırsat yakalamak için Gezinomi’nin size sunduğu fırsatları şimdi inceleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Iguazu görülmesi gereken yerler
 • Iguaçu Şelaleleri
 • Kuş parkı
 • Itaipu Dam

TADILMALI

Iguazu ne yenir
 • El Capitao
 • Famiglia Maran
 • Bufalo Branco

Buenos Aires


Güney Amerika'nın ikinci büyük kenti olan Buenos Aires, São Paulo'dan sonra gelmektedir. Arjantin’in başkenti Buenos Aires, hem eğlencesi bol hem de en keyifli tur seçenekleri için fırsatları hemen değerlendirmelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Buenos Aires görülmesi gereken yerler
 • Mendoza Gölü
 • Bariloche Yanardağı
 • Salta Eski Katedrali
 • Ushuaia Deniz Feneri

TADILMALI

Buenos Aires ne yenir
 • Croissant
 • Mate
 • Kırmızı Şarap
 • Beyaz Şarap

Arjantin

hakkında bilmeniz gerekenler

Arjantin
Konuşulan Dil
İspanyolca
Para Birimi
Peso
Saat Farkı
6
Voltaj
220 V

Genel: Güzel hava anlamına gelen başkenti Buenos Aires ile her yıl yabancı pek çok misafir konuk etmektedir. Kasım ayından Nisan ayına kadar ortalama sıcaklık25 derece, Mayıs ayından Ekim ayına kadar ise en fazla 18 derece olmaktadır.

Telefon: Ülke kodu:54 Konsolosluk:(01)785 7203

Bahşiş: % 10 bahşiş uygundur.

Brezilya

hakkında bilmeniz gerekenler

Brezilya
Konuşulan Dil
Portekizce
Para Birimi
Real
Saat Farkı
-5
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Brasília olan ülke Türkiye’nin tam tersi mevsimleri ile bilinir. Yani Türkiye’de ilkbahar iken Brezilya’da sonbahardır. Yıllık sıcaklık en fazla 28 derecedir.

Telefon: Ülke kodu:55 Konsolosluk:(005561) 242 1850/244 4840

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Genelde hesaplara % 10 oranında servis ücreti hesaba ekleniyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Büyük Balkanlar Turu - İzmir Çıkışlı - THY ile - Turlar Dahil

Büyük Balkanlar Turu - İzmir Çıkışlı - THY ile - Turlar Dahil

15.09.2024 - 22.09.2024 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1498.00 EUR
Büyük Balkanlar - Ekstra Turlar Dahil - Ankara Hareketli - THY ile (BEG-BEG)

Büyük Balkanlar - Ekstra Turlar Dahil - Ankara Hareketli - THY ile (BEG-BEG)

29.08.2024 - 5.09.2024 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1798.00 EUR
Kanada, Amerika - THY ile - Tüm Turlar Dahil

Kanada, Amerika - THY ile - Tüm Turlar Dahil

22.06.2024 - 1.07.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
10998.00 USD
Maldivler, Singapur, Phuket - Qatar Havayolları İle - 8 Gece - (MLE - HKT)

Maldivler, Singapur, Phuket - Qatar Havayolları İle - 8 Gece - (MLE - HKT)

12.06.2024 - 21.06.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
5498.00 EUR
PATAGONYA TURLARI THY İLE 9 GECE 11 GÜN

PATAGONYA TURLARI THY İLE 9 GECE 11 GÜN

11.11.2024 - 20.11.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
11780.00 USD

Konum

Elegant Brezilya Arjantin Turu Türk Havayolları İle 9 Gece (Gru-Eze)

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.