Fas Krallığı (RBA-FEZ) AirArabia Havayolları İle

KAZABLANKA (1) & MARAKEŞ (3) & FES (2)

6 Gece - 7 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Havalimanı

AirArabia Hava Yolları İle
Vizesiz

TUR KODU:20765

4* Oteller
Oda + Kahvaltı
699,00 EUR24.605,00 TL
6.10.2024-12.10.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL RABAT

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali AirArabia Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 19:40’da buluşuyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. AirArabia Hava Yolları 3O523 sayılı tarifeli seferi ile saat 22:40’da Rabat’a uçuş. Gece yarısını uçakta geçiriyoruz.

2. GÜN

RABAT – KAZABLANKA MARAKEŞ

Yerel saat ile 01:40’da varış. Varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte Kazablanka’da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenme için serbest zaman. Sabah kahvaltısını otelde alıyoruz ve panoramik Kazablanka şehir turu ve sonrasında Marakeş transferi gerçekleştirmek üzere otelden hareket ediyoruz. İlk olarak Kazablanka panoramik şehir turunu gerçekleştireceğiz. Düzenli koloniyal ana caddeleri ile Afrika’nın en büyük kentlerinden Beyaz Şehir Casablanca’yı Birleşmiş Milletler Meydanı ve V. Muhammed Bulvarı panoramik turu ile başlıyoruz. Ardından meşhur Hassan Camii’ni göreceğiz. 200 metreyi bulan dev minaresi ile Atlas Okyanusu üzerine inşa edilmiş anıtsal yapıyı fotoğraflayacak, Atlas Okyanusu sahilinde yer alan Corniche (Korniş) kordon boyunda gezeceğiz. Turumuzun ardından Marakeş’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımız ile birlikte Marakeş şehir turu. Turumuzda dünyanın en egzotik yerlerinden kabul edilen Jma El Fna Meydanı ve Marakeş tarihi medinasını keşfedeceğiz. Gerçekten binbir gece masalı sahnelenen bu meydan UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma El Fena Meydanı ve hemen yanında yer alan dev bir labirente benzeyen çarşıları gezeceğiz. Akşam üzeri Marakeş’de otelimize giriş yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Chez Ali Berberi Şov Gecesi’ne katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Chez Ali Berberi Şov Gecesi

65 €

3. GÜN

MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Essaouira ve Argan Turu  turuna katılabilirler. Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouira'ya gidiyoruz. Marakeş’den uzaklaştıkça dünya üzerinde nadir bulunan Argan ağaçlarını görecek yol boyunca kurulan Argan yağı kooperatiflerini ziyaret edeceğiz. Unesco tarafından “Dünya Mirası” ilan edilen ve Fas’ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas okyanusu kıyısında, bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehridir. Şehrin kalesi ve balıkçı limanı gezilecek, eski roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen medinası keşfedilecektir. Medinanın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuştur. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar şehrin tarihi medinasında (sur içi) yaşamışlardır. 18.yy da avrupalı bir mimar tarafından yapılmış olan tarihi surlarından Atlas okyanusunun köpüklü dalgalarını seyretmek insanı büyüler (Jeremy Irons ve Patricia Kaas’ın Ladies and gentlemen filmindeki gibi). Kilometrelerce uzunluktaki kum plaj her sene uluslararası dalga sörfü yarışmalarına ev sahipliği yapar. Kilimler, yöreye has ağaç işi eşyalar, deri işlemeler, rengarenk tablolar; tarihi ve canlı çarşısındaki dükkanlarda alışveriş oldukça keyiflidir. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Essaouira ve Argan

65 €

4. GÜN

MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Majorelle Bahçeleri & Ourika Vadisi Turu’na katılabilir. Jacques Majorelle tarafından gezdiği ülkelerden getirdiği bitkileri birleştirerek kurulan ve çölün ortasında cennet olarak bilinen 12 dönümlük Majorelle Botanik Bahçeleri’ni görüyoruz. Binlerce egzotik çiçekler eşliğinde kendimizi masal bahçelerinde hissedeceğimiz bu bahçe içerisindeki turumuzun ardından bir sonraki durağımız Ourica Vadisi. Bu turumuzda vadinin içerisinde bulunan nehir ile kültürü korunabilmiş yerel halkını tanıyacağız. İsmini meşhur Ourika kabilesinden almaktadır. Temelleri Antik Mısır’a kadar uzanan bu berberi kabile, doğa hayatına adanmış yaşamlarını sürdürmektedir. Doğal bir görsel şölen sunan bu vadideki gezimizde bol bol temiz hava almayı unutmayın! Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Sonrasında serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Majorelle Bahçeleri & Ourika Vadisi

75 €

5. GÜN

MARAKEŞ FES

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Fes şehrine doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak rehberimizin düzenleyeceği Rabat Turu’na katılabilir. Buregreg nehrinin okyanusa dökülen geniş deltasında, Afrika kıtasından Endülüs İspanya’sına yapılan seferler için bir askeri üs olarak kurulan Rabat, bir dönem korsanların hüküm sürdüğü bir kaleye dönüşmüştür. Fransız koloni döneminde tekrar başkent ilan edilmiş döneminin en modern binaları ile süslenmiştir. Başkent olma özelliğinin yanı sıra koloniyal mimarisi ve Udaya kalesi ile Fas Sultanlığını ziyaret edenlerin önemli duraklarından birisidir. Turumuza bakanlıklar vb. önemli art deko binalarla süslü Muhammed V caddesinden geçerek, V. Muhammed’in anıt mezarı ve Hassan kulesi ile Endülüs camii kalıntılarını gezeceğiz. Günün en keyifli anlarından biri, şüphesiz Udaya kalesinin daracık sokaklarından geçerek ulaşacağımız Moresk Kahvede vereceğimiz nane çayı molası sonrası Fes şehrine olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik Fes şehir turu. İslam dünyasının bir dönem lider şehirlerinden, ilim merkezi kabul edilen günümüze neredeyse el değmeden ulaşmış tek arap ortaçağ kenti Fes’te turumuza Borj tepesine çıkarak devam ediyoruz. Fez şehrinin bölgeye yerleşen ilk Müslümanlar tarafından kuruluşunu dinliyor, bilgi alıyor, şehir manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun ardından otele transfer. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Rabat

30 €

6. GÜN

FES

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mavi Şehir:Şafşavan Turu’na katılabilirler. 471 yılında kurulmuş ve Rif Dağları'nın eteğinde yer alan, ülkenin kuzeydoğusunda muhteşem bir manzaraya sahip, baştan başa güzellik abidesi olan ve “Mavi Şehir” olarak ünlenen Şafşavan (Chefchaouen)’a doğru yola çıkıyoruz. Tertemiz doğası ve masmavi evleri ile Şafşavan’da gerçekleştireceğimiz tur esnasında açık mavi renkte beyaz badanalı, Akdeniz dekorlu evlerin olduğu dar sokakları ve Kasbah ve Medina, El Mescid, El Adama, V. Muhammed Meydanı ve Büyük Cami görülecek yerler arasındadır. Otele dönüş esnasında karşılaşmanız muhtemel gün batımı manzarasına hayran olacaksınız! Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Mavi Şehir:Şafşavan

95 €

7. GÜN

FES İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak rehberimizin düzenleyeceği Meknes Turu Turuna’na katılabilirler. Dünya üzerinde Doğu kültürünün en güzel şehir kapısı olarak bilinen (Bab) Mansur kapısı ve meydanını ziyaret edeceğiz. El Hedim Meydanı ve Musevi Mahallesi görülecek diğer yerler arasındadır. Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Fes Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından AirArabia Hava Yolları 3O 433 sayılı tarifeli seferi ile saat 17:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:00’da varış ve turumuzun sonu.

Alternatif Program

Meknes Turu

25 €
İstanbul Havalimanı - Rabat AirArabia 30523  22:40- 001:40
Fes- İstanbul Havalimanı Fes AirArabia 30433 17:30- 00:00

 

 AirArabia Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Rabat (RBA) / Fes (FEZ) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar
 Panoramik Marakeş, Fes ve Kazablanka şehir turları
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri

 

 Seyahat Sağlık Sigortası
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Rehber ve şoför bahşişleri
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Öğle ve akşam yemekleri
 Fiyata dahil olduğu belirtilmeyen müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Fiyata dahil olduğu belirtilmeyen her türlü hizmet ve servis

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Otel Kategorisi

4* Oteller

AVANTAJLI MAXİ EKSTRA TUR PAKETİ: TOPLAM 355 EUR YERİNE 300 EUR
 Akşam Yemekli Chez Ali Berberi Şov Gecesi    65 EUR
 Essaouira ve Argan Turu      65 EUR
 Majorelle Bahçeleri & Ourika Vadisi Turu    75 EUR
 Mavi Şehir:Şafşavan Turu      95 EUR
 Rabat Turu        30 EUR
 Meknes Turu       25 EUR

Gezilecek Şehirler

Kasablanka


Fas’ın popüler turizm bölgelerinden biri olan Kasablanka; Fransız sömürgesi mimarisi, geleneksel Arap kültürü, art- deco tarzı binaları, eski taş sokakları, müzeleri, sarayları ve dünyadaki en büyük ikinci camisi ile yapılacak ve görülecek şeylerle doludur. Fas’a açılan ana kapı olan Kasablanka’nın merkezi, eski tarzda ambiyansı ile büyüleyici bir bölgedir ve mimari hayranlarının çok seveceği tarihi binalara sahiptir. Şehir, aynı zamanda zengin yemek kültürü ile de dikkat çekmektedir. Özellikle sahil bulvarını süsleyen plaj kafeleri, büfeler ve deniz manzaralı restoranları da görülmeye değerdir.

GÖRÜLMELİ

Kasablanka görülmesi gereken yerler
 • Muhammed V Meydanı
 • II. Hasan Camii
 • La Corniche

TADILMALI

Kasablanka ne yenir
 • B'stilla
 • Kefta
 • Falafel

Marakeş


Atlas dağlarının eteklerinde yer alan Marakeş, Fas turları sırasında en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Marakeş gezilecek yerler listenizi altta yer alan ve sizin hazırladığı detaylardan oluşturabilir, tadına bakmanız gereken lezzetleri de hemen not alabilirsiniz. Fas’ın tam ortasındaki bu harika şehri keşfetmek için sizi bekleyen kolay ödeme seçeneklerini hemen incelemelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Marakeş görülmesi gereken yerler
 • Kazablanka
 • Agadir
 • Fes
 • Tanca plajı

TADILMALI

Marakeş ne yenir
 • Kuskus
 • Pastilla
 • Harira

Fes


Oldukça kalabalık bir şehir olan Fes, Fas’ın en özel şehirleri arasındadır. Gezinomi Fas turları ile tercih edebileceğiniz ve yakından tanıyabileceğiniz Fes şehri gezilecek yerler listenizi hemen yapabilir ve aşağıda yer alan tadına bakılması gereken lezzetlere göz atarak, turunuz için hazırlanmaya başlamalısınız. Gezinomi Fas turlar arasında olan Fes şehri turu için seçimlerinizi erkenden yapmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Fes görülmesi gereken yerler
 • Dar El Makhzen
 • Ibn Danan Sinagogu
 • Al-Attarine Madrasa

TADILMALI

Fes ne yenir
 • Kuskus
 • Kefta
 • Salyangoz

Fas

hakkında bilmeniz gerekenler

Fas
Konuşulan Dil
Arapça, Fransızca
Para Birimi
Dirhem
Saat Farkı
-3
Voltaj
220 V

Genel: Rabat başkentidir. En popüler şehri ise Kazablanka’dır. Kuzey Afrika’nın en çok merak edilen ülkelerindendir. Yazlar sıcak ve çöl iklimi, kışlar ise soğuk geçmektedir.

Telefon: Ülke kodu:212 Konsolosluk:776 2605 - 776 2658

Vergiler: Herhangi bir vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: 10 Dirhem arası bahşiş verilmesi uygundur.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Baştanbaşa Balkanlar 7 Ülke Turu - Bursa Hareketli - Otobüs İle

Baştanbaşa Balkanlar 7 Ülke Turu - Bursa Hareketli - Otobüs İle

24.11.2024 - 30.11.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
858.00 EUR
Fas Kraliyet Şehirleri Turu - Pegasus Havayolları ile - (CMN-CMN)

Fas Kraliyet Şehirleri Turu - Pegasus Havayolları ile - (CMN-CMN)

13.10.2024 - 18.10.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
1198.00 EUR
Büyük Fas ve Sahra Çölü (TNG-TNG) AirArabia Hava Yolları İle

Büyük Fas ve Sahra Çölü (TNG-TNG) AirArabia Hava Yolları İle

20.09.2024 - 29.09.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
1598.00 EUR
Fas Krallığı (RBA-FEZ) AirArabia Havayolları İle

Fas Krallığı (RBA-FEZ) AirArabia Havayolları İle

6.10.2024 - 12.10.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
1398.00 EUR
Bangkok, Phuket, Pattaya Turu- Ekstra Turlar Dahil- Türk Hava Yolları ile (BKK-BKK)

Bangkok, Phuket, Pattaya Turu- Ekstra Turlar Dahil- Türk Hava Yolları ile (BKK-BKK)

7.06.2024 - 13.06.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
2798.00 EUR

Konum

Fas Krallığı (RBA-FEZ) AirArabia Havayolları İle

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.