Viking Nona Beach Hotel

8.3

Antalya / Kemer / Merkez

18 taksitle tatil!

Viking Nona Beach Hotel Hakkında

Kemer otellerinden olan Viking Nona Beach Hotel, konforlu bir tatil planı için seçimlerinizi bekliyor.

Antalya Havalimanı’na 55 km, şehir merkezine 45 km ve denize sıfır olan otelde her şey dahil sistem uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Ara öğün ve aperatif hizmeti tesisin belirlediği saat ve mekanda sunulmaktadır.

Çocuk dostu olan Viking Nona Beach Hotel’de özel çocuk bakımı, bebek yatakları, çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca animasyon, canlı müzik, motorlu su sporları, şezlong, minder, açık havuz, kum-çakıl plaj ile rahat edebilmeniz ve eğlenmeniz için her detay düşünülmüştür.

Şarap
Meyve sepeti
Oda süslemesi
Deniz manzaralı oda

*Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Tesiste çocuk havuzu bulunmaktadır.

Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.


Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.


Sadece Oda

Tesis genelinde konaklama dışında alınan tüm hizmetler ücretlidir.

07:30 - 10:00 Kahvaltı
10:00 - 11:00 Geç Kahvaltı
12:30 - 14:00 Öğle Yemeği
14:30 - 17:00 Snack İkramı
17:00 - 18:00 Çay / Kahve
19:30 - 21:30 Akşam Yemeği


10:00 - 23:00 Lobi Bar
10:00 - 23:00 Havuz Bar

Haftanın bazı günlerinde canlı müzik ve temalı geceler düzenlenmektedir.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

**Oda kahvaltı ve Sadece oda konaklamarında klima kullanımı ücretlidir.

Denize sıfır olan tesisin plajında alınan şemsiye ve şezlong ücretsizdir.

* Viking Hotels bünyesinde bulunan tesislerde konuklara anlaşmalı olan KEMER YAŞAM HASTANESİ’nde Covid19 testi uygulanmaktadır. Test ücretlidir.
* Misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otelde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır. İzolasyon dönemi boyunca rezervasyon süreleri sonrasına sarkan gecelerin ücretini ödemeleri gerekecektir. Güncel acente fiyatlarımız üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

*İzolasyon odasında kalması gereken konuklar için günlük temizlik ve yeme-içme hizmetleri protokolümüzde belirlenmiş sabit personeller tarafından tek kullanımlık kıyafetler ve ekipmanlarla sağlanacaktır.
*Viking Park Otel’de 2 adet izolasyon odası mevcuttur.
*27.11.2020 tarihli bakanlık genelgesine istinaden misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otellerde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır.

27.11.2020 Tarihli Kültür ve Turizm Bakanlığı Genelgesi

İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra veya konaklama süreci içerisinde COVID-19 teşhisi konulması, Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediğinin belirlenmesi ve misafirin talebi halinde, konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama tesisinden ayrılış yapan veya konaklama sözleşmesi süresi sona eren, ancakCOVID19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler,

talepleri halinde, aynı tesistekonaklatılır. COVID19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odadakalan kişiler dahil, konaklama süresince misafir izolasyon odalarında kalacaklarına ve odalarının dışına çıkamayacaklarına ilişkin imza karşılığı yazılı bilgilendirme ve bildirim yapılır.

* İZOLASYON ODALARI İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra veya konaklama süreci içerisinde COVID-19 teşhisi konulması, Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediğinin belirlenmesi ve misafirin talebi halinde, konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama tesisinden ayrılış yapan veya konaklama sözleşmesi süresi sona eren, ancak COVID-19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler, talepleri halinde, aynı tesiste konaklatılır. COVID-19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odada kalan kişiler dahil, konaklama süresince misafir izolasyon odalarında kalacaklarına ve odalarının dışına çıkamayacaklarına ilişkin imza karşılığı yazılı bilgilendirme ve bildirim yapılır. Bu kapsamda; COVID-19 teşhisi konulmuş ve Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediği belirlenen misafirlerin veya bu misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan ancak hastalık teşhisi bulunmayan misafirlerin konaklamasına yönelik toplam oda kapasitesine uygun sayıda misafir izolasyon odaları düzenlenir.

* Misafir izolasyon odalarının, diğer misafir odaları ile en az temasta olacak şekilde, aynı kat/aynı blokta düzenlenmiş olması, düzenlendikleri kat veya blokta normal misafir odalarının bulunmaması veya ikişer misafir odası boş bırakılacak şekilde bir uçta toplanarak koridorda fiziksel ayrımının (kapı/duvar vb) sağlanması gerekir.

* Misafir izolasyon odalarında konaklayan misafirlerin, konaklama sözleşmelerinde belirtilen süre boyunca, odalarından çıkmaksızın, sözleşme koşullarına uygun olarak yiyecek içecek sevisi ve oda temizlik hizmeti almaları sağlanır.

* İzolasyona alınmış misafire servis/kat hizmeti verecek personeller belirlenir. İzolasyon servis personellerinin çalışma koşulları, ek hizmet bedelleri, koruyucu ekipmanları, misafire yaklaşım mesafesi ve koşulları, servis öncesi ve sonrası uygulayacakları kişisel temizlik ve hijyen kurallarının da yer aldığı ‘izolasyon personeli protokolü' hazırlanır ve sözleşmeleri yapılır. Bu personellere ayrı hijyen ve sağlık eğitimi verilir. Misafir izolasyonu süresince izolasyon personellerinin mümkünse tesiste konaklaması sağlanır. Personelin sık sık sağlık durumları izlenir.

* Misafir izolasyon odalarına servis/kat hizmeti veren personelin maske, koruyucu sperlik ve her kullanımdan sonra değiştirilmek üzere tek kullanımlık eldiven kullanması, kıyafetlerini tamamen değiştirmesi veya koruyucu tek kullanımlık kıyafet giymesi ile servis öncesi ve sonrası kişisel hijyen uygulamaları ve her kullanımdan sonra tek kullanımlık kıyafet, eldiven ve maskenin diğer atıklardan ayrı olarak bertarafı sağlanır. Her bir aşamaya ilişkin izlenirlik kayıtları tutulur. Misafir izolasyon odalarının kullanımdayken havlu, çarşaf gibi tekstil ürünlerinin ve servis bulaşıklarının ayrı toplanması ve diğer misafir kirlileri ile temas ettirilmeksizin en az 60 derecede yıkanması sağlanır.

 • Şehir Merkezine Uzaklığı45 kmAntalya Şehir Merkezi
 • Otogara Uzaklığı44 kmAntalya Otogar
 • Denize Uzaklığı0 m
 • Hava Alanına Uzaklığı55 kmAntalya Havalimanı

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

94 Oda

Otel Özellikleri

 • Bar
 • Kuru Temizleme *
 • Oda Sayısı
 • Minibar *
 • Taze Sıkılmış Meyve Suyu *
 • Emanet Kasası *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Çamaşırhane hizmetleri *

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Şezlong
 • Minder
 • Plaj Havlusu
 • Şemsiye
 • Açık Havuz

Aktiviteler

 • Animasyon
 • İmport İçkiler *
 • Wireless İnternetLOBBYDE

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu
 • Dondurma *

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

5 yorum sonucu ortalama 8,31 puan almıştır.

8.3
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.5
Lokasyon
8.2
Personel
8.3
Aktiviteler
8.0
Yeme / İçme
8.5
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
8.3
Misafir Görüşleri

Viking Nona Beach Hotel misafir yorumları

5
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
3
Arkadaş
1
Çiftler
1
Tek Misafir
0
img-avatar
Serkan M.
Arkadaş
Olumlu yorumlarGeçen sene gitmiştim gayet temiz ve güzel bir yer bu senede gitmeyi düşünüyorum.Olumsuz yorumlarHerhangi bir olumsuzluk görmedim.
9.0puan
img-avatar
İlayda T.
Çiftler
İstanbul
Olumlu yorumlar3 yıldır tatilimi bu otelde geçiriyorum.Her konuda çok memnunum.Gelecek yıllarda da burada konaklamayı düşünüyorum.Olumsuz yorumlarTek bir olumsuz yorumum bile yok.
06-09-2015 tarihinde yorum yapıldı.
5.0puan
img-avatar
Serkan T. T.
Çocuklu Aileler
Hatay
Olumlu yorumlarGenel anlamda memnun kaldık, güzeldi bir daha düşünüyoruz.
19-08-2015 tarihinde yorum yapıldı.
7.9puan
img-avatar
Milanyum E.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarPersonel harika , güler yüz , ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürler ...
25-07-2015 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Berk A.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarguzeldı
30-06-2015 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan