Sakarya Gezinizde Mutlaka Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler

Sakarya Gezinizde Mutlaka Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler


Marmara Bölgesi’nin gözde şehirlerinden bir tanesi olan Sakarya; doğa, tarihi ve turistik yerleri sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Sakarya ziyaretçileri; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte temiz hava ve doğanın tadını çıkarma şansına sahiptir.

Sakarya şehri, doğal alanlar açısından oldukça zengin bir bölgedir. Sakarya’da oldukça ilgi gören doğal alanlar arasında; Kuzuluk Kaplıcaları, Gölbaşı Park, Kent Park (Donatım Park), Orman Park, Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Acelle Yaylası, İnönü Yaylası, Sultanpınar Yaylası, Acarlar Longozu, Sapanca Gölü, Poyrazlar Gölü, Sakarya Saklı Göl, Doğançay Şelalesi, Soğucak Şelalesi ve Maden Deresi yer almaktadır.

Sakarya Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Sakarya Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Sakarya şehri; doğal, tarihi ve turistik yerleri açısından oldukça zengin bir şehirdir. Bu sayede her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Sakarya’yı ziyaret eden gezginler; burada yer alan doğal, tarihi ve turistik yerleri dolaştıktan sonra gece kulüplerinde eğlenebilir ya da sakin ve nezih bir cafede yorgunluk kahvesi içebilir. Sakarya’da gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Arabesque Lounge & Pub, Radio Pub Performance Hall, Loqum Cafe, Rubiks Sakarya, Tülsü Cafe Nargile, Benne Hill Landscape Cafe ve Horoz Coffee Shop yer almaktadır.

Sakarya’da Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler

Sakarya’da Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler


Marmara Bölgesi’nin en gözde turistik noktalarından bir tanesi olan Sakarya şehri; her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sakarya’yı ziyaret eden tatilciler; burada yer alan pek çok doğal, tarihi ve turistik alanı gezebilir.

Sevdikleri ile beraber eğlenceli vakit geçirmekten keyif alan herkesin seveceği yerlerden biri olan Sakarya’da, gezilebilecek birçok mekan bulunmaktadır. Tatilciler; burada doğa yürüyüşlerine çıkabilir, ATV’ler ile gezebilir ve şehrin tarihi dokusunu inceleme şansı bulabilir. Sakarya’nın gezilecek yerleri arasında; Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Acarlar Longozu, Sapanca Gölü, Poyrazlar Gölü, Sakarya Saklı Göl, Doğançay Şelalesi, Maden Deresi, Acelle Yaylası, Rüstem Paşa Camii, Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi (Atatürk Evi), Sapanca İstasyon Binası ve Justinianus Köprüsü yer almaktadır.

Sakarya’dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Sakarya’dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar


Marmara Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden bir tanesi olan Sakarya; her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Doğal, tarihi ve turistik yerlerde dolaşan tatilciler; sevdiklerine buradan oldukça kalite ve hoş hediyeler satın alabilir.

Sakarya’dan dönerken alınabilecek pek çok hediyelik eşya bulunmaktadır. Bu hediyelik eşyalar arasında; şehir kültürünü yansıtan dokuma ürünleri, bakırcılık ürünleri, işlemeler ve çömlekler de yer almaktadır.

Sakarya’nın İlçeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sakarya’nın İlçeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Marmara Bölgesi’nde bulunan Sakarya, oldukça popüler ve turistik bir şehirdir. Her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapan Sakarya’da gezilebilecek toplamda 16 tane ilçe bulunmaktadır. Tatilciler; Sapanca’da Sapanca Gölü’nü ziyaret edebilir, Adapazarı’nda kaleye çıkabilir ve Karasu’da plajların keyfini sürebilir.

Sakarya Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Sakarya Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Marmara Bölgesi’nin en popüler turistik yerlerinden bir tanesi olan Sakarya; her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sakarya’yı ziyaret eden tatilciler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte doğal alanları gezebilir, tarihi ve turistik mekanlarda şehrin tarihi dokusunu inceleyebilir.

Sakarya’da bulunan turistik yerleri gezen tatilciler; bu mekanlara yakın konumda bulunan konaklama alternatiflerinden faydalanabilir.

Sakarya’nın Mutlaka Denemeniz Gereken Ünlü Yemek ve Restoranları

Sakarya’nın Mutlaka Denemeniz Gereken Ünlü Yemek ve Restoranları


Marmara Bölgesi’nin meşhur yemeklerinden birçoğu Sakarya şehrinden çıkmaktadır. Alışılmışın dışında ve bir o kadar da lezzetli yiyeceklerin bulunduğu Sakarya’da; neredeyse her damak tadına uygun yemek bulmak mümkündür. Sakarya’nın meşhur yemekleri arasında; pekmezli ayva dolması, Adapazarı usulü kuzu but, ıslama köftesi, balkabaklı ekmek, Çerkez tavuğu, kara lahana, kaşnuka, pırasalı börek, balkabaklı gözleme, dartılı keşkek, tavuklu cizleme, bulgur çorbası, dımbıl çorbası, lahanalı tarhana çorbası, cevizli lokum, incir uyuşturması, uğut tatlısı, köpük helvası, Abhaz pastası ve un helvası yer almaktadır.

Sakarya Nerededir?

Sakarya Nerededir?


Sakarya şehri, Marmara Bölgesi’nin önemli turizm noktalarından bir tanesidir.

Sakarya şehrin sınır komşuları olan Kocaeli, Bursa, Bilecik, Düzce ve Bursa illerinden kara yolu ulaşımı ile ulaşım sağlamak oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda; E80 kara yolu ile de Sakarya’ya ulaşım gerçekleştirmek oldukça basittir.

Sakarya’nın En Ünlü ve Popüler Plajları Listesi

Sakarya’nın En Ünlü ve Popüler Plajları Listesi


Marmara Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden bir tanesi olan Sakarya; her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sakarya’yı gezintiye çıkan turistler; burada yer alan çok sayıda doğal alanı gezebilir, tarihi mekanlarda geçmişe yolculuk yapabilir.

Uzun ve yorucu bir Sakarya tatili yapan tatilciler; tatillerinin bir kısmını burada yer alan plaj ve beachlere ayırabilir. Sakarya’da az sayıda bulunan plaj ve beachler, oldukça nezih, sakin ve hoştur. Sakarya’nın popüler plajları arasında; Karasu Plajı ve Karasu Halk Plajı yer almaktadır.

Sakarya’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri

Sakarya’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri


Sakarya şehri; oldukça turistik bir şehirdir. Her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapan Sakarya şehrinde; gezip görülebilecek pek çok doğal, tarihi ve turistik mekan yer almaktadır.

Tarihi ve turistik mekanlar açısından oldukça zengin olan Sakarya şehrinde; gezip görülebilecek en popüler yerler arasında ise; Harmantepe Kalesi, Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi (Atatürk Evi), Rüstem Paşa Camii, Cam-i Cedid (Cedid Cami), Sapanca İstasyon Binası ve Justinianus Köprüsü yer almaktadır.

Sakarya’da Ulaşımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sakarya’da Ulaşımda Dikkat Edilmesi Gerekenler


Marmara Bölgesi’nin önemli turizm noktalarından biri olan Sakarya; kayak merkezleri, gezilecek doğal, tarihi ve turistik noktaları sayesinde hem kış aylarında hem de yaz aylarında yoğun ilgi görmektedir. Bu nedenle şehir trafiği bazı illere göre yüksek olsa da korkulacak düzeyde değildir.

Sakarya şehrinde şehir trafiğinin sıkıntılı olduğu durumlara nadir rastlanmaktadır. Bu nedenle de Sakarya’da şehir içi ulaşım oldukça rahattır. Sakarya’da şehir içinde kullanılabilecek ulaşım seçenekleri arasında; belediye otobüsleri, minibüsler, özel halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler yer almaktadır. Aynı zamanda tatilciler; şehir içi ulaşımda özel araç kiralama noktalarından araç kiralayarak hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlayabilir.

Sakarya Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler

Sakarya Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler


Sakarya şehri; doğal, tarihi ve turistik yerleri sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Sakarya’yı ziyaret eden tatilciler; burada yer alan doğal alanlarda oldukça keyifli bir gün geçirebilir, çeşitli canlı türlerini inceleme şansı bulabilir. Tarihe ilgi duyan ziyaretçilerin oldukça hoşuna gidecek yerlerden biri olan Sakarya’da, tarihi mekanları gezip şehrin tarihi dokusunu incelemek de mümkündür.

Sapanca Gezinizde Görmeniz Gereken Doğal Güzellikler

Sapanca Gezinizde Görmeniz Gereken Doğal Güzellikler


Sakarya ilinin oldukça önemli ve turistik ilçelerinden biri olan Sapanca; her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sapanca’yı ziyarete çıkan turistler; bölgede yer alan tarihi, doğal ve turistik yerler sayesinde oldukça keyifli bir tatil geçirmektedir.

Sapanca’yı ziyaret eden gezginler; burada yer alan pek çok doğal alanı gezebilir, aileleri ve arkadaş grupları ile birlikte keyifli bir tatil keyfi sürebilir. Sapanca’da gezilebilecek popüler doğal alanlar arasında; Sapanca Gölü, Maşukiye Parkı ve Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı yer almaktadır.

Sapanca Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Sapanca Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Sapanca ilçesi hem doğal hem de tarihi yerleri sayesinde oldukça ilgi gören ilçeler arasında yer almaktadır. Sapanca ziyaretçileri; burada pek çok doğal, tarihi ve turistik alanda gezdikten sonra, dilerler ise geceyi sessiz ve sakin bir cafede hoş sohbetler eşliğinde sonlandırabilir.

Sapanca ilçesinde ailecek ya da arkadaş grupları ile birlikte gidilebilecek pek çok eğlence mekanı bulunmaktadır. Bu mekanlarda manzara eşliğinde sıcak bir içilebilir, lezzetli yemeklerin tadına bakılabilir. Sapanca gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Kıyı Cafe, Tırtıl Garden Coffee Shop, Kamra Cafe Lounge, Naturköy Seyir Terası, Sapanca Pia Cafe, Tepedeki Çimenlik ve Bang Bang Cafe Sapanca yer almaktadır.

Sapanca’da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Sapanca’da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler


Sakarya’nın en gözde ve turistik ilçelerinden bir tanesi olan Sapanca; her sene yerli ve yabancı on binlerce ziyaretçinin uğrak noktası haline gelmiştir. Sapanca’yı ziyaret eden gezginler; burada yer alan pek çok doğal, tarihi ve turistik noktada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirme şansına sahiptir.

Sapanca ilçesi, doğal güzellikleri sayesinde ziyaretçilerine doğa ile iç içe bir gün geçirme imkanı sunarken; aynı zamanda tarihi mekanları sayesinde geçmişe yolculuk yaptırmaktadır. Sapanca’nın gezilecek turistik yerleri arasında; Sapanca Gölü, Maşukiye Parkı, Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Rüstem Paşa Camii, Rahime Sultan Camii, Bizans Lahitleri ve Sapanca İstasyon Binası yer almaktadır.

Sapanca Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Sapanca Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Sapanca ilçesi, oldukça turistik bir ilçedir. Her sene yerli ve yabancı on binlerce turistin ziyaret ettiği Sapanca’da; pek çok tarihi, doğal ve turistik yeri gezmek mümkündür. Tatilciler burada aileleri veya arkadaş grupları ile birlikte kamp yapabilir, doğa ile iç içe bir gün geçirebilir. Tatilciler; Sapanca’nın manzaralı, lüks ve konforlu konaklama alternatiflerinden de yararlanabilir.

Sapanca’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri

Sapanca’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri


Sapanca, oldukça turistik olan ilçelerden bir tanesidir. Her sene yerli ve yabancı on binlerce turist; burada bulunan doğal, tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmektedir.

Sapanca; oldukça köklü bir tarihe sahiplik etmektedir. Sapanca’da gezilebilecek en popüler tarihi yerler arasında; Rüstem Paşa Camii, Rahime Sultan Camii, Hasan Fehmi Paşa Camii, Cami-i Cedid (Cedid Camii), Bizans Lahitleri ve Sapanca İstasyon Binası yer almaktadır.

Sapanca Gezisinde Mutlaka Yapılması Gerekenler

Sapanca Gezisinde Mutlaka Yapılması Gerekenler


Sakarya şehrinin en gözde ilçelerinden biri olan Sapanca, her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sapanca’yı ziyaret eden gezginler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte pek çok doğa aktivitesini gerçekleştirebilir, şehrin tarihi dokusunu inceleyerek de geçmişe yolculuk yapabilir.

Adapazarı Gezinizde Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler

Adapazarı Gezinizde Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler


Adapazarı; Sakarya’nın en popüler ilçeleri arasında yer almaktadır. Adapazarı’nı ziyaret eden gezginler; burada pek çok tarihi, doğal ve turistik yeri dolaşabilir.

Adapazarı’nı ziyaret çıkan gezginler; Adapazarı’nda oldukça popüler olan doğal alanlarda aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte doğa ile iç içe bir gün geçirebilir. Adapazarı’nın popüler doğal alanları arasında; Kent Park (Donatım Park), Sakarya Park, Poyrazlar Gölü ve Sakarya Saklı Göl yer almaktadır.

Adapazarı Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Adapazarı Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Adapazarı, Sakarya’nın en popüler ilçelerinden bir tanesidir. Adapazarı’nı ziyaret eden gezginler; burada bulunan doğal, tarihi ve turistik yerleri dolaşabilir. Turistik yerleri dolaşan gezginler; sıcak ve sakin bir cafede dinlenebilir ya da gece kulüplerinde canlı müzik performansları eşliğinde dans edebilir.

Adapazarı’nda; yüksek sesli müziğin çaldığı gece kulüplerinden, sessiz ve sakin cafelere kadar her türlü mekan bulmak mümkündür. Tatilciler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirme şansına sahiptir. Adapazarı gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Leman Kültür Cafe, Tudi Cafe, Dukkha Cafe, Mi’Za Antika & Kitap Cafe, Zı Bar, Delfino Pera Bar ve Radio Pub Performance Hall yer almaktadır.

Adapazarı’nda Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler

Adapazarı’nda Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler


Adapazarı, her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapan oldukça turistik bir şehirdir. Tatilciler; Adapazarı’nda tarihi, doğal ve turistik yerleri gezebilir, eğlence mekanlarının tadını çıkarabilir.

Köklü bir geçmişe sahip olan Adapazarı’nda gezilebilecek pek çok mekan bulunmaktadır. Adapazarı’nda gezilecek yerler arasında; Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi (Atatürk Evi), Kent Park (Donatım Park), Sakarya Park, Poyrazlar Gölü ve Sakarya Saklı Göl Yer almaktadır.

Adapazarı Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Adapazarı Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Adapazarı, her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapan oldukça turistik bir ilçedir. Tatilciler; Adapazarı tatilleri boyunca pek çok doğal ve tarihi yeri dolaşabilir, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte oldukça keyifli bir gün geçirebilir.

Adapazarı Tatiline Nereden ve Nasıl Gidebilirsiniz?

Adapazarı Tatiline Nereden ve Nasıl Gidebilirsiniz?


Sakarya’nın en önemli turizm bölgelerinden biri olan ve Marmara Bölgesi’nde bulunan Adapazarı, her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Adapazarı’nın çevresinde bulunan il ve ilçeler arasında; Kaynarca, Söğütlü, Kocaeli-Kandıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Akyazı ve Hendek yer almaktadır.

Adapazarı’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri

Adapazarı’nın Mutlaka Görmeniz Gereken Tarihi Yerleri


Adapazarı, Sakarya ilinin en gözde ve turistik ilçelerinden bir tanesidir. Tatilciler; Adapazarı ziyaretlerinde pek çok tarihi ve turistik bölgeyi ziyaret etme şansına sahiptir. Adapazarı’nı ziyaret eden gezginler; burada bulunan Harmantepe Kalesi, Tarihi Sakarya Nehri Köprüsü, Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi (Atatürk Evi) ve Seyyid Karaman Baba Türbesi’ni ziyaret ederek ilçenin tarihi dokusu hakkında bilgi sahibi olma şansına sahiptir.

Adapazarı Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler

Adapazarı Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler


Adapazarı, Sakarya’nın en popüler, en gözde ilçelerinden bir tanesidir. Tatilciler; Adapazarı ziyaretlerinde pek çok doğal alanda keyifli yürüyüşler yapabilir, tarihi mekanları ziyaret ederek şehrin tarihi yapısını inceleyebilir.

Karasu Gezinizde Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler

Karasu Gezinizde Uğramanız Gereken Doğal Güzellikler


Karasu; Sakarya’nın en popüler ve turistik ilçeleri arasında yer almaktadır. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada yer alan doğal ve turistik alanları gezebilir, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli bir gün geçirebilir.

Doğa ile iç içe bir gün geçirmekten keyif alan hemen herkesin ziyaret etmek isteyeceği yerlerden biri olan Karasu’da; gezilecek pek çok doğal ve turistik alan yer almaktadır. Karasu’nun popüler doğal güzellikleri arasında; Acarlar Longozu, Karasu Deresi, Karasu Maden Deresi Şelalesi, Maden Deresi ve Küçük Boğaz Deresi yer almaktadır.

Karasu Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Karasu Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Karasu, Sakarya’nın en popüler ve turistik ilçelerinden bir tanesidir. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada yer alan turistik ve popüler alanlarda keyifli bir tatil geçirebilir. Tatilciler; turistik yerleri dolaştıktan sonra Karasu’da yer alan eğlence mekanlarında eğlenebilir, sakin ve nezih mekanlarda hoş sohbetler edebilir.

Karasu’da hemen herkesin hoşuna gidebilecek mekanlar yer almaktadır. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada yer alan eğlence mekanlarında aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte oldukça keyifli vakit geçirebilir. Karasu gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Lion Club Karasu, Şehr-i Keyff, Zat-ı Şahane Cafe & Bistro ve Sahil Park Cafe yer almaktadır.

Karasu’da Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler

Karasu’da Gezilecek Birbirinden Güzel Yerler


Karasu, her sene yerli ve yabancı binlerce turistin uğrak noktası haline gelen oldukça turistik bir ilçedir. Sakarya’nın en popüler ilçelerinden biri olan Karasu’da pek çok turistik alan bulunmaktadır. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte doğa ile iç içe bir gün geçirebilir.

Karasu ziyaretçileri; burada uzun doğa yürüyüşleri yapabilir, çeşitli canlı türlerini gözlemleyebilir. Pek çok turistik bölgeye ev sahipliği yapan Karasu’da gezilecek popüler yerler arasında; Acarlar Longozu, Karasu Deresi, Karasu Maden Deresi Şelalesi, Maden Deresi, Küçük Boğaz Deresi ve Karasu Kalesi yer almaktadır.

Karasu Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Karasu Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Karasu; tarihi, doğal ve turistik yerleri sayesinde, sene boyunca pek çok turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; bölgede yer alan turistik yerlere yakın konumda bulunan konaklama alternatiflerinden yararlanabilir.

Karasu Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Karasu Nerededir ve Nasıl Gidilir?


Karasu, Sakarya’nın en önemli ve turistik ilçelerinden bir tanesidir. Marmara Bölgesi’nin popüler turizm noktalarından biri olan Karasu’yu her sene yerli ve yabancı on binlerce turist ziyaret etmektedir.

Karasu’nun çevresinde; Kocaali, Hendek, Ferizli ve Kaynarca yer almaktadır.

Karasu’nun En Ünlü ve Popüler Plajları Listesi

Karasu’nun En Ünlü ve Popüler Plajları Listesi


Sakarya’nın en gözde ilçelerinden biri olan Karasu; her sene yerli ve yabancı on binlerce turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada yer alan çok sayıda turistik bölgeyi gezebilir, halk plajlarında ve beachlerde denizin keyfini çıkarabilir.

Özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Karasu’da; denize girilebilecek pek çok plaj ve beach bulunmaktadır. Karasu’nun popüler plajları arasında; Karasu Plajı ve Karasu Halk Plajı yer almaktadır.

Karasu Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler

Karasu Gezisinde Kesinlikle Yapılması Gerekenler


Karasu; Sakarya’nın gözde ilçelerinden bir tanesidir. Karasu’yu ziyaret eden gezginler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte doğa ile iç içe bir gün geçirebilir, temiz havanın keyfini çıkarabilir. Ziyaretçiler; Karasu’da pek çok eğlence mekanında eğlenme şansına da sahiptir. Karasu; doğal ve turistik yapısı sayesinde her sene yerli ve yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Sapanca Tatiline Nereden ve Nasıl Gidebilirsiniz?

Sapanca Tatiline Nereden ve Nasıl Gidebilirsiniz?


Sapanca; Sakarya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Sapanca’nın çevresinde Pamukova, Geyve, Arifiye ve Serdivan yer almaktadır. Sapanca; Kocaeli’nin Kartepe ilçesi ile de komşudur. Türkiye’nin en önemli doğal güzellikleri arasında yer alan Sapanca Gölü burada yer almaktadır.

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.